a

Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği üzerine tamamlamış olan Elif, 1998 yılında profesyonel alanda çalışma hayatına başlamış, özel sektör destek hizmetleri yönetimi ve çeşitli kurumlarda ekip yöneticiliği yapmıştır. Başarı dolu yoğun tempolu yaşamında kendi öz varlığına farkındalık geliştirme ve tutkusunu hatırlama arayışında yoga&farkındalık disiplinleri ile tanışmış ve bu alanda uluslararası uzmanlık ve eğitmenlik eğitim programlarına katılmıştır. Uluslararası Yoga ve Mindfulness Eğitmenliği programlarını kendi yaşam yolculuğunda pratik ederek geliştiren Elif, kendi arayışına iyi gelen bu disiplinleri eğitim programlarına dönüştürerek İstanbul’un önde gelen stüdyolarında Yoga Eğitmenliği şapkası altında öğrencileri ile paylaşmış, çok sayıda grup ve özel eğitim çalışmasını tasarlayarak yönetmiş ve farklı şehirlerde Kamp konseptinde programlar gerçekleştirmiştir. .

a
 

Hakkımızda

Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği üzerine tamamlamış olan Elif, 1998 yılında profesyonel alanda çalışma hayatına başlamış, özel sektör destek hizmetleri yönetimi ve çeşitli kurumlarda ekip yöneticiliği yapmıştır.

Hakkımızda

Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği üzerine tamamlamış olan Elif, 1998 yılında profesyonel alanda çalışma hayatına başlamış, özel sektör destek hizmetleri yönetimi ve çeşitli kurumlarda ekip yöneticiliği yapmıştır. Başarı dolu yoğun tempolu yaşamında kendi öz varlığına farkındalık geliştirme ve tutkusunu hatırlama arayışında yoga&farkındalık disiplinleri ile tanışmış ve bu alanda uluslararası uzmanlık ve eğitmenlik eğitim programlarına katılmıştır. Uluslararası Yoga ve Mindfulness Eğitmenliği programlarını kendi yaşam yolculuğunda pratik ederek geliştiren Elif, kendi arayışına iyi gelen bu disiplinleri eğitim programlarına dönüştürerek İstanbul’un önde gelen stüdyolarında Yoga Eğitmenliği şapkası altında öğrencileri ile paylaşmış, çok sayıda grup ve özel eğitim çalışmasını tasarlayarak yönetmiş ve farklı şehirlerde Kamp konseptinde programlar gerçekleştirmiştir.

2022 yılında hayalini kurduğu inziva evini mimar eşi ile tasarlamış ve İznik Hacıosman Köyü’nde doğanın kalbinde ‘’BARAKA’’ inziva evini 2023 yılı Ocak ayında hizmete açmıştır.
Göze ve duygulara hitap eden, doğal yaşam ve modern hayatı birlikte sunan bu muhteşem tasarım ‘’BARAKA’’ Bein Connect İz Tv de Belgesel’e konu olmuştur.
Kurumsal sektörün butik wellbeing programları yapmakla birlikte, yoga inzivalarının yanı sıra farklı dallarda yolculuk eden eğitmenlerimizin grup çalışmalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Yoga Eğitmeni ve Farkındalık Koçu Elif Aslan
Aldığı Mesleki Eğitimler;

Mindfulness Academy / Mindfulness Modern 101 Uzmanlık Programı 200 TT, 2020
Cihangir Yoga / Yoga Eğitmeni 200 TT
Cihangir Yoga / İleri Seviye Yoga Eğitmenliği 300 TT
Berivan Aslan Sungur ile Yin Yoga ve Yoga Anatomisi 100 TT
CY Restoratif Yoga,
Bade Gül Kılıç ile Hocalıkta ustalaşma,
İleri seviye ASANA LAB,
Chris Chavez İleri Seviye Pratikleri,
İpek Soygür ile Sekans Hazırlama,
Carlos Pomeda ile ileri seviye Yoga Felsefesi,
Upanişadlar ve Tantrik Meditasyon,
Chris Chavez ile ileri seviye Yoga Sutraları,
Fırat Tosun ile ellerle yönlendirme,
Carlos Pomeda ile ileri seviye yoga felsefesi,
Bade Gül Kılıç ile Nefes ve Meditasyon,
Yoga Federasyonu / Yüz Yogası Eğitmeni 2021