a

Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği üzerine tamamlamış olan Elif, 1998 yılında profesyonel alanda çalışma hayatına başlamış, özel sektör destek hizmetleri yönetimi ve çeşitli kurumlarda ekip yöneticiliği yapmıştır. Başarı dolu yoğun tempolu yaşamında kendi öz varlığına farkındalık geliştirme ve tutkusunu hatırlama arayışında yoga&farkındalık disiplinleri ile tanışmış ve bu alanda uluslararası uzmanlık ve eğitmenlik eğitim programlarına katılmıştır. Uluslararası Yoga ve Mindfulness Eğitmenliği programlarını kendi yaşam yolculuğunda pratik ederek geliştiren Elif, kendi arayışına iyi gelen bu disiplinleri eğitim programlarına dönüştürerek İstanbul’un önde gelen stüdyolarında Yoga Eğitmenliği şapkası altında öğrencileri ile paylaşmış, çok sayıda grup ve özel eğitim çalışmasını tasarlayarak yönetmiş ve farklı şehirlerde Kamp konseptinde programlar gerçekleştirmiştir. .

a
 

Yeme-İçme

Özelsiniz

Geleneksel Türk mutfağını dünya mutfakları ile bir araya getiren şefimiz sizlere özel menüler sunuyor.
Bu baş döndüren ve göz alıcı maceraya davetlisiniz…. Şefin açık mutfakta şeffaf olarak hazırladığı ikramlıklara tanık olmak bu harika tariflere birinci elden sahip olmak mümkün….

Bahçeden- Sofraya

Bahçemizde emekle ve özenle yetiştirilen mahsulleri sofranıza doğal ve lezzet dolu tatlar olarak getiriyor; size de onları deneyimlemek kalıyor.

Menümüz

Özenle sizler için hazırladığımız menümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir alerjik durumunuz söz konusu ise lütfen Baraka’ya gelmeden önce bizlere bilgi veriniz.”