a

Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği üzerine tamamlamış olan Elif, 1998 yılında profesyonel alanda çalışma hayatına başlamış, özel sektör destek hizmetleri yönetimi ve çeşitli kurumlarda ekip yöneticiliği yapmıştır. Başarı dolu yoğun tempolu yaşamında kendi öz varlığına farkındalık geliştirme ve tutkusunu hatırlama arayışında yoga&farkındalık disiplinleri ile tanışmış ve bu alanda uluslararası uzmanlık ve eğitmenlik eğitim programlarına katılmıştır. Uluslararası Yoga ve Mindfulness Eğitmenliği programlarını kendi yaşam yolculuğunda pratik ederek geliştiren Elif, kendi arayışına iyi gelen bu disiplinleri eğitim programlarına dönüştürerek İstanbul’un önde gelen stüdyolarında Yoga Eğitmenliği şapkası altında öğrencileri ile paylaşmış, çok sayıda grup ve özel eğitim çalışmasını tasarlayarak yönetmiş ve farklı şehirlerde Kamp konseptinde programlar gerçekleştirmiştir. .

a

Yeni Başlayanlar

“Yeni Başlayanlar
yogaya başlamak için bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz..”

Canlı Yayın Dersleri ile 2021 yılından bu yana yoga pratikleri yapıyoruz.Canlı Yayın Derslerimize katılmak için herhangi bir yoga deneyime gerek yoktur. Haftada kaç gün yoga yapmalıyım?
Yoga hayatımızın her noktasında bizi iyiliğiyle kucaklayan bir yaşam biçimi, kültür ve duruş. Nefes, beden, akıl, ruh ve kalp arasında kusursuz bir denge… Bu nedenle katı kuralları yok; içinizden gelen, kendi kendisini çağıran bir disiplin yoga. Başlangıçta hızlı gelişim için haftada iki-üç kez yapmak daha iyiyse de bir kez yapıldığında bile değişim hissedilebilir. Yoga yolculuğunuzda daha çok yoga yapma arzusu kendiliğinden doğacaktır.
Başlangıç seviyesinde olan tüm derslere girebiliyor muyum? Yoksa belirli bir uzman ve grupla başlayıp aynı ekiple mi ilerlemeliyim?
başlangıç seviyesindeki istediğiniz pratiklere katılabilirsiniz. Yoga yaparken ne giymeliyim, ne yemeliyim, nasıl davranmalıyım?
Yoga, yalın ayakla, rahat bir spor kıyafetiyle yapılır. Yoga yapmadan önce içki ya da benzeri maddeleri almamanız önerilir. Öncesinde ağır bir yemek yememek ya da çok aç olmamak da önemlidir. Tüm yoga pratikleri, sessiz, meditatif ve içsel bir deneyimdir; konuşma hakkı uzmana aittir. Ve tüm bu kurallar bütünü sadece senin için. Yoga pratiğinden en yüksek verimi alman ve en önemlisi keyifle yoga yolculuğuna devam etmen için.

Diğer yandan Canlı Yayın derslerimiz ile çok daha ekonomik bir ücretle de yoga pratiğine başlamanız ve geliştirmeniz mümkün.
İsterseniz hemen şimdi kayıt olabilirsiniz.