a

Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği üzerine tamamlamış olan Elif, 1998 yılında profesyonel alanda çalışma hayatına başlamış, özel sektör destek hizmetleri yönetimi ve çeşitli kurumlarda ekip yöneticiliği yapmıştır. Başarı dolu yoğun tempolu yaşamında kendi öz varlığına farkındalık geliştirme ve tutkusunu hatırlama arayışında yoga&farkındalık disiplinleri ile tanışmış ve bu alanda uluslararası uzmanlık ve eğitmenlik eğitim programlarına katılmıştır. Uluslararası Yoga ve Mindfulness Eğitmenliği programlarını kendi yaşam yolculuğunda pratik ederek geliştiren Elif, kendi arayışına iyi gelen bu disiplinleri eğitim programlarına dönüştürerek İstanbul’un önde gelen stüdyolarında Yoga Eğitmenliği şapkası altında öğrencileri ile paylaşmış, çok sayıda grup ve özel eğitim çalışmasını tasarlayarak yönetmiş ve farklı şehirlerde Kamp konseptinde programlar gerçekleştirmiştir. .

a
 

Yoga Üyelikler

YOGAYA BAŞLAMAK İÇİN BİZE KATIL..

Hindistan’da ortaya çıkan fiziksel, zihinsel ve ruhsal bir uygulamadır. Yoga fiziksel olarak uygulanıyor olsa da asıl sağladığı faydalar zihinsel ve ruhsaldır. Yoga ruhu ve bedeni dinlendirmeyi stresle başa çıkmayı ve hatta stresi azaltmayı sağlayan bir meditasyondur. Bizimle daha fazla etkileşimde bulunmak ve yoga topluluğumuza katılmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel etkinlikler, indirimler ve sağlıklı yaşam tarzı ipuçları için bizi takip etmeye devam edin.
Yoga, beden ve zihin dengelemeye yardımcı olurken, biz de size bu yolculukta rehberlik etmeye hazırız. Sorularınızı ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz. İyi bir sağlık ve iç huzur yolculuğu dileriz!

Online özel ve grup dersleri için üyelik programımızı inceleyebilirsiniz.”

Üyelik Koşulları

Online Canlı Derslere Katılmak için lütfen paketlerden birisini seçiniz. Üyeliklerde para iadesi yapılamaz ve başkasına devredilemez.